Пила за сечење месо и коски АЕ155

Професионална table-top пила за сечење месо и коски, со иноксно куќиште. Целосно изработена од мазни површини лесни за чистење. Екстра моќнa и ефикаснa машинa, едноставна за одржување. Изработенa по највисоки стандарди за квалитет и компатибилнa со ХАСАП стандарди.

 • Должина на пила: 1550mm
 • Длабочина на сечење: 170mm
 • Висина за сечење: 215mm
 • Моќност: 750W
 • Напон: 400V 3N
 • Димензии: 390x435x845mm
 • Тежина: 37kg.

SKU: PKMAE155 Категорија

Контактирајте нè за цена

Нашиот искусен тим за продажба ќе Ви помогне да го изберете вистинскиот производ.

Понеделник - Петок: 09 до 17ч. / Fortis® Gastro Centar Куманово

Тежина 37 кг
Димензии 39 × 44 × 85 cm
Бренд

Minerva Omega

Fortis® Премиум Гаранција

Обезбедена 12 месеци Fortis® премиум гаранција која вклучува оригинални резервни делови и работна рака.

Fortis® Сервис

Обезбеден професионален сервис и оригинални резервни делови минимум 5 години за секој уред по сериски број на уред, без разлика дали го имаме во моменталната понуда на производи или не.

Fortis® Поддршка

Ефикасна и бесплатна телефонска поддршка - ЗАСЕКОГАШ. Нашиот тим е секогаш спремен да одговори на Вашите прашања.

Имате подобра понуда за овој производ?

Не е проблем. Едноставно испратете ни ја понудата што ја имате добиено и нашиот тим ќе Ве контактира со подобра контра-понуда.

Услови
 • Производот во конкурентската понуда да биде од лагер со исти спецификации (тип, класа, големина, капацитет).
 • Производот да биде со исти комерцијални, гарантни и сервисни услови како нашите.
 • Производот да биде од компанија во Македонија.
 • Не се однесува на приватни продажби, користена опрема, опрема од огласи и други не стандардни канали за продажба.