Машина за сечење сувомеснато SCN250/21

Култна машина за сечење сувомеснато со рачно погонско тркало (flywheel) произведена комплетно во Италија. Безвременски елегантен дизајн кој дава почит и го слави минатото – но изработена по најмодерна технологија и стандард за квалитет и хигиена. Лесна за ракување и чистење – оваа машина е совршено парче кое додава во ентериерот на Вашиот ресторан, гастро паб или lounge-bar. Достапна во повеќе бои и со различни додатоци и завршни обработки/декорации/персонализација.

 • Дијаметар на сечиво: 250mm
 • Дебелина на сечење: 0.2 до 15mm
 • Должина на шина: 230mm
 • Пренос преку рачно погонско тркало
 • Боја: Црвена
 • Димензии: 660x430x510mm
 • Тежина: 29kg.

SKU: SCN250/21 Категорија

Контактирајте нè за цена

Нашиот искусен тим за продажба ќе Ви помогне да го изберете вистинскиот производ.

Понеделник - Петок: 09 до 17ч. / Fortis® Gastro Centar Куманово

Тежина 29 кг
Димензии 66 × 43 × 51 cm
Бренд

Fortis

Fortis® Премиум Гаранција

Обезбедена 12 месеци Fortis® премиум гаранција која вклучува оригинални резервни делови и работна рака.

Fortis® Сервис

Обезбеден професионален сервис и оригинални резервни делови минимум 5 години за секој уред по сериски број на уред, без разлика дали го имаме во моменталната понуда на производи или не.

Fortis® Поддршка

Ефикасна и бесплатна телефонска поддршка - ЗАСЕКОГАШ. Нашиот тим е секогаш спремен да одговори на Вашите прашања.

Имате подобра понуда за овој производ?

Не е проблем. Едноставно испратете ни ја понудата што ја имате добиено и нашиот тим ќе Ве контактира со подобра контра-понуда.

Услови
 • Производот во конкурентската понуда да биде од лагер со исти спецификации (тип, класа, големина, капацитет).
 • Производот да биде со исти комерцијални, гарантни и сервисни услови како нашите.
 • Производот да биде од компанија во Македонија.
 • Не се однесува на приватни продажби, користена опрема, опрема од огласи и други не стандардни канали за продажба.