Испорака за само 24-48h низ цела територија на Македонија! Повеќе од 800 артикли на лагер во секое време! →

Fortis® Проектирање

Професионално проектирање на Вашата нова кујна!

Адекватен дизајн, организација, оптимизација и опремување на професионална кујна е најважен процес при отворање на угостителски објект. Kујната е централна зона на еден угостителски објект. Како таква, просторно и трошковно претставува најголема зона и вработува најголем број луѓе. Дознај повеќе →


Fortis® Pira Charcoal Oven

Професионални рерни на јаглен - Pira®

Совршена комбинација од скара на јаглен и рерна - во комфорт на Вашата кујна. Приготвената храна има совршено автентичен и уникатен вкус на ќумур.

Дознај повеќе →

SteamBox Home - Fortis®

Професионални комби печки - Giorik®

Највисока класа комби печки со екран на допир - достапни во секое време. Нашите комби печки моментално ја телепортираат Вашата кујна во иднина.

Дознај повеќе →

Квалитет

Професионална опрема произведена по најнови технологии и стандарди. Нашите производи се направени од квалитетни материјали и компоненти од познати брендови.

Цени

Загарантирано најдобри во Македонија! Почнете го Вашиот нов бизнис со значително помала инвестиција. Професионална опрема по неверојатни цени.

Сервис

Резервните делови и сервисирањето се од исклучителна важност, како би можеле да бидете сигурни дека нема да имате застој во работата. Нашиот експедитивен и квалитетен сервис Ви го гарантира тоа.

ХАСАП

Нашата опрема ги задоволува сите современи стандарди за квалитет, хигиена и контрола на критични точки при производство и обработка на храна.


Fortis® е бренд посветен на градење долготрајни партнерски односи со своите клиенти.


Контактирајте нè веднаш!

Нашиот тим за продажба со задоволство ќе Ви помогне во правилен избор според Вашите потреби!

072 262 662     072 262 672     031 453 905    

информации · консултации · нарачки · поддршка

Пон. - Пет. 09 - 17h. Сабота до 14ч.Попусти - Понуди - Промоции

Запишете се во нашиот електронски билтен, за први да бидете известени за промоции, понуди и попусти!

Запиши ме!

Вашата приватност е наш приоритет. Вашите имејл адреси не ги продаваме или споделуваме со надворешни трети лица.