Електрична плотна 55cm ES5535

Високоефикасни и економични професионални електрични плотни на Fortis®. Совршени за мали ресторани или fast-food. Комплетно изработени од инокс, со плотна од специјална иноксна легура – омилена помеѓу шефови и готвачи.

 • Димензија на плотна: 550х350mm
 • Температура: +50 до +300 ℃
 • Контрола на температура во 1 зона
 • Моќност: 3kW
 • Напон: 220V 1N
 • Димензии: 550x430x240mm
 • Тежина: 25kg.

Original price was: 15.400,00 ден.Current price is: 12.990,00 ден. (без ДДВ)

SKU: ES5535 Категорија

Контактирајте нè за цена

Нашиот искусен тим за продажба ќе Ви помогне да го изберете вистинскиот производ.

Понеделник - Петок: 09 до 17ч. / Fortis® Gastro Centar Куманово

Тежина 25 кг
Димензии 55 × 43 × 24 cm
Бренд

Fortis

Fortis® Премиум Гаранција

Обезбедена 12 месеци Fortis® премиум гаранција која вклучува оригинални резервни делови и работна рака.

Fortis® Сервис

Обезбеден професионален сервис и оригинални резервни делови минимум 5 години за секој уред по сериски број на уред, без разлика дали го имаме во моменталната понуда на производи или не.

Fortis® Поддршка

Ефикасна и бесплатна телефонска поддршка - ЗАСЕКОГАШ. Нашиот тим е секогаш спремен да одговори на Вашите прашања.

Имате подобра понуда за овој производ?

Не е проблем. Едноставно испратете ни ја понудата што ја имате добиено и нашиот тим ќе Ве контактира со подобра контра-понуда.

Услови
 • Производот во конкурентската понуда да биде од лагер со исти спецификации (тип, класа, големина, капацитет).
 • Производот да биде со исти комерцијални, гарантни и сервисни услови како нашите.
 • Производот да биде од компанија во Македонија.
 • Не се однесува на приватни продажби, користена опрема, опрема од огласи и други не стандардни канали за продажба.