Електричен шпорет со рерна Unika 900 CE94QE

Професионални Giorik® Unika 900 модуларни блок елементи од Италија во стандард 900mm наменети за среди и големи кујни со сериозен обем на работа. Луксузни уреди од ултра висока класа дизајнирани да ги задоволат потребите на најприбирливите угостители. Модерни технички решенија и познат италијански дизајн – совршени за концепт со отворена кујна. Достапни преку 50 различни уреди во модули од 40, 80 или 120cm.

 • 4 рингли 300x300mm
 • Рерна: Стандард 2xGN2/1
 • Моќност: 16kW+6.2kW
 • Напон: 400V 3N
 • Безбедностен прекинувач
 • Димензии: 800x900x900mm
 • Тежина: 155kg.

SKU: CE94QE Категории ,

Контактирајте нè за цена

Нашиот искусен тим за продажба ќе Ви помогне да го изберете вистинскиот производ.

Понеделник - Петок: 09 до 17ч. / Fortis® Gastro Centar Куманово

Тежина 155 кг
Димензии 80 × 90 × 90 cm
Бренд

Giorik

Fortis® Премиум Гаранција

Обезбедена 12 месеци Fortis® премиум гаранција која вклучува оригинални резервни делови и работна рака.

Fortis® Сервис

Обезбеден професионален сервис и оригинални резервни делови минимум 5 години за секој уред по сериски број на уред, без разлика дали го имаме во моменталната понуда на производи или не.

Fortis® Поддршка

Ефикасна и бесплатна телефонска поддршка - ЗАСЕКОГАШ. Нашиот тим е секогаш спремен да одговори на Вашите прашања.

Имате подобра понуда за овој производ?

Не е проблем. Едноставно испратете ни ја понудата што ја имате добиено и нашиот тим ќе Ве контактира со подобра контра-понуда.

Услови
 • Производот во конкурентската понуда да биде од лагер со исти спецификации (тип, класа, големина, капацитет).
 • Производот да биде со исти комерцијални, гарантни и сервисни услови како нашите.
 • Производот да биде од компанија во Македонија.
 • Не се однесува на приватни продажби, користена опрема, опрема од огласи и други не стандардни канали за продажба.