Миксер за пијалоци – црвен FKDM450.R

Професионален миксер за пијалоци во црна боја, идеален за правење фрапе, фредо, нес, милкшејкови и други пијалоци. Има модерен дизајн и е леден за одржување. Достапен е во повеќе бои.

  • Капацитет на чаша: 900ml
  • Вртежи: 12.000 – 17.000rpm
  • Моќност: 350W
  • Напон: 230V 1N
  • Димензии: 190x160x470mm
  • Тежина: 5кг.

10.900,00 ден (без ДДВ)

SKU: FKDM450.R Категорија

Контактирајте нè за цена

Нашиот искусен тим за продажба ќе Ви помогне да го изберете вистинскиот производ.

Понеделник - Петок: 09 до 17ч. / Fortis® Gastro Centar Куманово

Димензии 19 × 16 × 47 cm
Бренд

Kalko

Fortis® Премиум Гаранција

Обезбедена 12 месеци Fortis® премиум гаранција која вклучува оригинални резервни делови и работна рака.

Fortis® Сервис

Обезбеден професионален сервис и оригинални резервни делови минимум 5 години за секој уред по сериски број на уред, без разлика дали го имаме во моменталната понуда на производи или не.

Fortis® Поддршка

Ефикасна и бесплатна телефонска поддршка - ЗАСЕКОГАШ. Нашиот тим е секогаш спремен да одговори на Вашите прашања.

Имате подобра понуда за овој производ?

Не е проблем. Едноставно испратете ни ја понудата што ја имате добиено и нашиот тим ќе Ве контактира со подобра контра-понуда.

Услови
  • Производот во конкурентската понуда да биде од лагер со исти спецификации (тип, класа, големина, капацитет).
  • Производот да биде со исти комерцијални, гарантни и сервисни услови како нашите.
  • Производот да биде од компанија во Македонија.
  • Не се однесува на приватни продажби, користена опрема, опрема од огласи и други не стандардни канали за продажба.