Кафемат 1 група VBM Lollo 1

VBM Lollo е совршен кафемат за барови и кафичи кои бараат високо квалитетен уред но со пристапна цена. Комплетно изработен од инокс – овој уред изгледа атрактивно, модерно и елегантно. Едноставен за ракување, чистење и оддржување. Достапен во автоматска или полуавтоматска варијанта. Достапен во три бои: инокс, црна, бела.

 • Тип: Автоматски (волуметриски)
 • Технологија: HX – Изменувач на топлина
 • Група: VBM 1964 Kometa
 • Капацитет на бојлер: 3.5 литри
 • Вентили за пареа: 1 ком.
 • Вентили за топла вода: 1 ком.
 • Грејач за филџани
 • Моќност: 1800W
 • Напон: 240V 1N
 • Боја: Инокс
 • Димензии: 420x600x550mm
 • Teжина: 33kg.

SKU: LO1GELHXNEV1 Категорија

Контактирајте нè за цена

Нашиот искусен тим за продажба ќе Ви помогне да го изберете вистинскиот производ.

Понеделник - Петок: 09 до 17ч. / Fortis® Gastro Centar Куманово

Тежина 33 кг
Димензии 42 × 60 × 55 cm
Бренд

VBM

Fortis® Премиум Гаранција

Обезбедена 12 месеци Fortis® премиум гаранција која вклучува оригинални резервни делови и работна рака.

Fortis® Сервис

Обезбеден професионален сервис и оригинални резервни делови минимум 5 години за секој уред по сериски број на уред, без разлика дали го имаме во моменталната понуда на производи или не.

Fortis® Поддршка

Ефикасна и бесплатна телефонска поддршка - ЗАСЕКОГАШ. Нашиот тим е секогаш спремен да одговори на Вашите прашања.

Имате подобра понуда за овој производ?

Не е проблем. Едноставно испратете ни ја понудата што ја имате добиено и нашиот тим ќе Ве контактира со подобра контра-понуда.

Услови
 • Производот во конкурентската понуда да биде од лагер со исти спецификации (тип, класа, големина, капацитет).
 • Производот да биде со исти комерцијални, гарантни и сервисни услови како нашите.
 • Производот да биде од компанија во Македонија.
 • Не се однесува на приватни продажби, користена опрема, опрема од огласи и други не стандардни канали за продажба.