Индукциско Wok решо IC50MW

Fortis® професионално индукциско Wok решо со голема моќност, врвна изработка и едноставно ракување. Совршено за приготвување на азиска храна или паста. Комплет изработено од инокс, едноставни команди (1 до 9) за подесување на моќност. Заштеда на електрична енергија и време во однос на обични рингли или гас и до неверојатни 70%. Специјално дизајнирано за користење со Wok тави со тркалезно дно.

  • Моќност: 5000W
  • Напон: 380V 3N
  • Степени: 1 – 9 (600 – 5000W)
  • Димензии: 510x410x190mm

Контактирајте нè за цена

Нашиот искусен тим за продажба ќе Ви помогне да го изберете вистинскиот производ.

Понеделник - Петок: 09 до 17ч. / Fortis® Gastro Centar Куманово

Димензии 51 × 41 × 19 cm
Бренд

Fortis

Fortis® Премиум Гаранција

Обезбедена 12 месеци Fortis® премиум гаранција која вклучува оригинални резервни делови и работна рака.

Fortis® Сервис

Обезбеден професионален сервис и оригинални резервни делови минимум 5 години за секој уред по сериски број на уред, без разлика дали го имаме во моменталната понуда на производи или не.

Fortis® Поддршка

Ефикасна и бесплатна телефонска поддршка - ЗАСЕКОГАШ. Нашиот тим е секогаш спремен да одговори на Вашите прашања.

Имате подобра понуда за овој производ?

Не е проблем. Едноставно испратете ни ја понудата што ја имате добиено и нашиот тим ќе Ве контактира со подобра контра-понуда.

Услови
  • Производот во конкурентската понуда да биде од лагер со исти спецификации (тип, класа, големина, капацитет).
  • Производот да биде со исти комерцијални, гарантни и сервисни услови како нашите.
  • Производот да биде од компанија во Македонија.
  • Не се однесува на приватни продажби, користена опрема, опрема од огласи и други не стандардни канали за продажба.