Комби конвектомат SERE201W

SteamBox™ Evolution е најмодерна и најмоќна печка достапна на пазарот. Наменета за големи ресторани и кетеринг компании кои не прават компромис во квалитетот на опремата и секако квалитетот на храната која ја служат.

 • Капацитет: 20 x GN1/1
 • Екран на допир од 7” и контролен тастер
 • Директна пареа
 • Температура: +50 до +300 ℃
 • Систем за самоперење – затворен
 • Wi-Fi поврзување
 • Техники: печење/динстање/пржење/грилање/варење
 • Моќност: 30.8kW
 • Напон: 400V 3N
 • Димензии: 995x835x1850 mm
 • Тежина: 290kg.

SKU: SERE201W Категории ,

Контактирајте нè за цена

Нашиот искусен тим за продажба ќе Ви помогне да го изберете вистинскиот производ.

Понеделник - Петок: 09 до 17ч. / Fortis® Gastro Centar Куманово

Тежина 290 кг
Димензии 99 × 83 × 185 cm
Бренд

Giorik

Fortis® Премиум Гаранција

Обезбедена 12 месеци Fortis® премиум гаранција која вклучува оригинални резервни делови и работна рака.

Fortis® Сервис

Обезбеден професионален сервис и оригинални резервни делови минимум 5 години за секој уред по сериски број на уред, без разлика дали го имаме во моменталната понуда на производи или не.

Fortis® Поддршка

Ефикасна и бесплатна телефонска поддршка - ЗАСЕКОГАШ. Нашиот тим е секогаш спремен да одговори на Вашите прашања.

Имате подобра понуда за овој производ?

Не е проблем. Едноставно испратете ни ја понудата што ја имате добиено и нашиот тим ќе Ве контактира со подобра контра-понуда.

Услови
 • Производот во конкурентската понуда да биде од лагер со исти спецификации (тип, класа, големина, капацитет).
 • Производот да биде со исти комерцијални, гарантни и сервисни услови како нашите.
 • Производот да биде од компанија во Македонија.
 • Не се однесува на приватни продажби, користена опрема, опрема од огласи и други не стандардни канали за продажба.