Бавен соковник за ладно цедење BS250

Професионален Fortis® бавен соковник (slow juicer) за ладна екстракција. Најнапреден соковник за бавно цедење на пазарот. Патентирана технологија на бавно цедење која овозможува ладна и квалитетна екстракција на сок од овошје и зеленчук. Ги задржува сите хранливи состојки и хемиска структура.

  • Големина на отвор: 82mm
  • Вртежи: 55rpm
  • Моќност: 240W
  • Напон: 220V 1N
  • Димензии: 230x200x470mm
  • Тежина: 4.5kg.

SKU: BS250 Категорија

Контактирајте нè за цена

Нашиот искусен тим за продажба ќе Ви помогне да го изберете вистинскиот производ.

Понеделник - Петок: 09 до 17ч. / Fortis® Gastro Centar Куманово

Тежина 45 кг
Димензии 23 × 20 × 47 cm
Бренд

Fortis

Fortis® Премиум Гаранција

Обезбедена 12 месеци Fortis® премиум гаранција која вклучува оригинални резервни делови и работна рака.

Fortis® Сервис

Обезбеден професионален сервис и оригинални резервни делови минимум 5 години за секој уред по сериски број на уред, без разлика дали го имаме во моменталната понуда на производи или не.

Fortis® Поддршка

Ефикасна и бесплатна телефонска поддршка - ЗАСЕКОГАШ. Нашиот тим е секогаш спремен да одговори на Вашите прашања.

Имате подобра понуда за овој производ?

Не е проблем. Едноставно испратете ни ја понудата што ја имате добиено и нашиот тим ќе Ве контактира со подобра контра-понуда.

Услови
  • Производот во конкурентската понуда да биде од лагер со исти спецификации (тип, класа, големина, капацитет).
  • Производот да биде со исти комерцијални, гарантни и сервисни услови како нашите.
  • Производот да биде од компанија во Македонија.
  • Не се однесува на приватни продажби, користена опрема, опрема од огласи и други не стандардни канали за продажба.