Алуминиумска тава за индукција ALMC111BPIC32

Специјално дизајнирани професионални алуминиумски тави на Pentole Agnelli со индукциско јадро. Изработени од 99.9% чист висококвалитетен алуминиум со јадро од инокс, обезбедуваат рамномерна топлина и издржливост во професионална кујна. Оваа серија е специјално дизајнирана за користење на индукциони рингли.

  • Дијаметар: 320mm
  • Висина: 65mm
  • Опции за готвење: индукција/струја/гас

3.190,00 ден (без ДДВ)

SKU: ALMC111BPIC32 Категорија

Контактирајте нè за цена

Нашиот искусен тим за продажба ќе Ви помогне да го изберете вистинскиот производ.

Понеделник - Петок: 09 до 17ч. / Fortis® Gastro Centar Куманово

Димензии 28 × 7 cm
Бренд

Pentole Agnelli

Fortis® Премиум Гаранција

Обезбедена 12 месеци Fortis® премиум гаранција која вклучува оригинални резервни делови и работна рака.

Fortis® Сервис

Обезбеден професионален сервис и оригинални резервни делови минимум 5 години за секој уред по сериски број на уред, без разлика дали го имаме во моменталната понуда на производи или не.

Fortis® Поддршка

Ефикасна и бесплатна телефонска поддршка - ЗАСЕКОГАШ. Нашиот тим е секогаш спремен да одговори на Вашите прашања.

Имате подобра понуда за овој производ?

Не е проблем. Едноставно испратете ни ја понудата што ја имате добиено и нашиот тим ќе Ве контактира со подобра контра-понуда.

Услови
  • Производот во конкурентската понуда да биде од лагер со исти спецификации (тип, класа, големина, капацитет).
  • Производот да биде со исти комерцијални, гарантни и сервисни услови како нашите.
  • Производот да биде од компанија во Македонија.
  • Не се однесува на приватни продажби, користена опрема, опрема од огласи и други не стандардни канали за продажба.