Сечкалка за зеленчук SZO180

Сечкалка за овошје и зеленчук кој треба да биде составен дел од секоја професионална кујна. Наменета за сечење, рендање, правење коцки и листови на секаков вид зеленчук, овојшје, печурки, чоколада и тврди сирења. Направена од висококвалитетен инокс и специјални легури и опремена со сигурносен систем кој не дозволува работа доколку машината е неправилно наместена. Висококвалитетна, ефикасна, безбедна и по ХАСАП стандарди.

  • Капацитет: до 180 кг./час
  • Вклучени 3 дискови за сечење/рендање
  • Моќност: 750W
  • Напон: 220V 1N
  • Димензии: 655x325x535mm
  • Тежина: 26kg.

Контактирајте нè за цена

Нашиот искусен тим за продажба ќе Ви помогне да го изберете вистинскиот производ.

Понеделник - Петок: 09 до 17ч. / Fortis® Gastro Centar Куманово

Тежина 26 кг
Димензии 66 × 33 × 54 cm
Бренд

Fortis® Премиум Гаранција

Обезбедена 12 месеци Fortis® премиум гаранција која вклучува оригинални резервни делови и работна рака.

Fortis® Сервис

Обезбеден професионален сервис и оригинални резервни делови до 10 години за секој уред по сериски број на уред, без разлика дали го имаме во моменталната понуда на производи или не.

Fortis® Поддршка

Ефикасна и бесплатна телефонска поддршка - ЗАСЕКОГАШ. Нашиот тим е секогаш спремен да одговори на Вашите прашања.

Имате подобра понуда за овој производ?

Не е проблем. Едноставно испратете ни ја понудата што ја имате добиено и нашиот тим ќе Ве контактира со подобра контра-понуда.

Услови
  • Производот во конкурентската понуда да биде од лагер со исти спецификации (тип, класа, големина, капацитет).
  • Производот да биде со исти комерцијални, гарантни и сервисни услови како нашите.
  • Производот да биде од компанија во Македонија.
  • Не се однесува на приватни продажби, користена опрема, опрема од огласи и други не стандардни канали за продажба.