Планетарен миксер PM30

Професионален планетарен миксер за ресторани, слаткарници и пекари. Три типови на алатки со три различни начина на матење. Комплетно обезбедени со заштитни механизми за максимална безбедност при работа. Изработени за задоволување на ХАСАП стандарди.

 • Волумен на сад: 30 л.
 • Моќност: 1500W
 • Напон: 380V 3N
 • 3 брзини / 3 алатки
 • Пренос со ремени
 • Димензии: 680x540x1100mm
 • Тежина: 203kg.

SKU: PM30 Категорија

Контактирајте нè за цена

Нашиот искусен тим за продажба ќе Ви помогне да го изберете вистинскиот производ.

Понеделник - Петок: 09 до 17ч. / Fortis® Gastro Centar Куманово

Тежина 203 кг
Димензии 68 × 54 × 110 cm
Бренд

Fortis

Fortis® Премиум Гаранција

Обезбедена 12 месеци Fortis® премиум гаранција која вклучува оригинални резервни делови и работна рака.

Fortis® Сервис

Обезбеден професионален сервис и оригинални резервни делови минимум 5 години за секој уред по сериски број на уред, без разлика дали го имаме во моменталната понуда на производи или не.

Fortis® Поддршка

Ефикасна и бесплатна телефонска поддршка - ЗАСЕКОГАШ. Нашиот тим е секогаш спремен да одговори на Вашите прашања.

Имате подобра понуда за овој производ?

Не е проблем. Едноставно испратете ни ја понудата што ја имате добиено и нашиот тим ќе Ве контактира со подобра контра-понуда.

Услови
 • Производот во конкурентската понуда да биде од лагер со исти спецификации (тип, класа, големина, капацитет).
 • Производот да биде со исти комерцијални, гарантни и сервисни услови како нашите.
 • Производот да биде од компанија во Македонија.
 • Не се однесува на приватни продажби, користена опрема, опрема од огласи и други не стандардни канали за продажба.