Мијалник ESI1-0XL

Професионален инокс мијалник со екстра големо корито изработен од висококвалитетен инокс тип 18/10 (EN 1.4301 / AISI 304) наменет за прехранбена индустрија. Погоден за супермаркети, пекари, месари, ресторани, кафулиња итн. Дизајниран за миење на црни садови (тави, тенџериња) или за станици за припрема за зеленчук/месо.

  • Тип: 1+0 XL корито
  • Димензија на корито: 1000х500х300mm
  • Димензии: 1200х700х850+100mm

Шифра: ESI1-0XL Категорија

Контактирајте нè за цена

Нашиот искусен тим за продажба ќе Ви помогне да го изберете вистинскиот производ.

Понеделник - Петок: 09 до 17ч. / Fortis® Gastro Centar Куманово

Димензии 120 × 70 × 95 cm
Бренд

Fortis® Премиум Гаранција

Обезбедена 12 месеци Fortis® премиум гаранција која вклучува оригинални резервни делови и работна рака.

Fortis® Сервис

Обезбеден професионален сервис и оригинални резервни делови до 10 години за секој уред по сериски број на уред, без разлика дали го имаме во моменталната понуда на производи или не.

Fortis® Поддршка

Ефикасна и бесплатна телефонска поддршка - ЗАСЕКОГАШ. Нашиот тим е секогаш спремен да одговори на Вашите прашања.

Имате подобра понуда за овој производ?

Не е проблем. Едноставно испратете ни ја понудата што ја имате добиено и нашиот тим ќе Ве контактира со подобра контра-понуда.

Услови
  • Производот во конкурентската понуда да биде од лагер со исти спецификации (тип, класа, големина, капацитет).
  • Производот да биде со исти комерцијални, гарантни и сервисни услови како нашите.
  • Производот да биде од компанија во Македонија.
  • Не се однесува на приватни продажби, користена опрема, опрема од огласи и други не стандардни канали за продажба.