Гасен комби конвектомат MTG10W

Movair™ е Вашта совршена „smart“ гасна комби печка – по пристапна цена. Интуитивна контрола со помош на 7″ екран на допир и кружен контролер овозможува брза и ефикасна комнада на безброј опции која оваа комби печка ги нуди.

 • Капацитет: 10 x GN1/1 или EN600x400mm
 • Директна пареа
 • Температура: +50 до +300 ℃
 • Систем за самоперење
 • Екран на допир 7″
 • Wi-Fi поврзување
 • Моќност Qn: 19kW
 • Гас: ТНГ 30mbar
 • Димензии: 907x752x1079mm
 • Тежина: 148kg.

Шифра: MTG10W Категории , ,

Контактирајте нè за цена

Нашиот искусен тим за продажба ќе Ви помогне да го изберете вистинскиот производ.

Понеделник - Петок: 09 до 17ч. / Fortis® Gastro Centar Куманово

Тежина 148 кг
Димензии 90 × 75 × 108 cm
Бренд

Fortis® Премиум Гаранција

Обезбедена 12 месеци Fortis® премиум гаранција која вклучува оригинални резервни делови и работна рака.

Fortis® Сервис

Обезбеден професионален сервис и оригинални резервни делови до 10 години за секој уред по сериски број на уред, без разлика дали го имаме во моменталната понуда на производи или не.

Fortis® Поддршка

Ефикасна и бесплатна телефонска поддршка - ЗАСЕКОГАШ. Нашиот тим е секогаш спремен да одговори на Вашите прашања.

Имате подобра понуда за овој производ?

Не е проблем. Едноставно испратете ни ја понудата што ја имате добиено и нашиот тим ќе Ве контактира со подобра контра-понуда.

Услови
 • Производот во конкурентската понуда да биде од лагер со исти спецификации (тип, класа, големина, капацитет).
 • Производот да биде со исти комерцијални, гарантни и сервисни услови како нашите.
 • Производот да биде од компанија во Македонија.
 • Не се однесува на приватни продажби, користена опрема, опрема од огласи и други не стандардни канали за продажба.