Филтер за вода BWT bestmax premium V FS23P00A00

Врвно прочистена вода со патентирана Mg2+ технологија со премиум вкус. Преку формулата AromaPLUS – водата ќе овозможи полн и богат вкус на Вашето кафе, златно жолта и цврста крема на еспресо. Вака прочистената вода збогатена со магнезиум и со избалансирана pH вредност може да се ужива чиста, во топли или ладни напитоци. Високо ефикасно решение за отстранување на бигор!

    • Капацитет на 10d°: 1800 литри
    • Големина: V
    • Примена: кафемати, вендинг машини, вода за пиење

SKU: FS23P00A00 Категории ,

Контактирајте нè за цена

Нашиот искусен тим за продажба ќе Ви помогне да го изберете вистинскиот производ.

Понеделник - Петок: 09 до 17ч. / Fortis® Gastro Centar Куманово

Бренд

BWT

Fortis® Премиум Гаранција

Обезбедена 12 месеци Fortis® премиум гаранција која вклучува оригинални резервни делови и работна рака.

Fortis® Сервис

Обезбеден професионален сервис и оригинални резервни делови минимум 5 години за секој уред по сериски број на уред, без разлика дали го имаме во моменталната понуда на производи или не.

Fortis® Поддршка

Ефикасна и бесплатна телефонска поддршка - ЗАСЕКОГАШ. Нашиот тим е секогаш спремен да одговори на Вашите прашања.

Имате подобра понуда за овој производ?

Не е проблем. Едноставно испратете ни ја понудата што ја имате добиено и нашиот тим ќе Ве контактира со подобра контра-понуда.

Услови
  • Производот во конкурентската понуда да биде од лагер со исти спецификации (тип, класа, големина, капацитет).
  • Производот да биде со исти комерцијални, гарантни и сервисни услови како нашите.
  • Производот да биде од компанија во Македонија.
  • Не се однесува на приватни продажби, користена опрема, опрема од огласи и други не стандардни канали за продажба.