Комби конвектомат KM061W

Компактна „smart“ комби печка со сите функции – за кујни каде што просторот е предизвик. Со ширина од само 52cm, ова комби печка од висока класа ќе Ви овозможи да приготвувате секаков вид на храна, да заштедите простор и да намалите на обем на опрема. Интуитивна контрола со помош на 5″ екран на допир и кружен контролер овозможува брза и ефикасна комнада на безброј опции која оваа печка ги нуди.

 • Капацитет: 6 x GN1/1
 • Ултра компактен дизајн
 • Директна пареа
 • Температура: +50 до +300 ℃
 • Систем за самоперење
 • Wi-Fi поврзување
 • Моќност: 6.9kW
 • Напон: 400V 3N
 • Димензии: 519x806x770mm
 • Тежина: 92kg.

SKU: KM061W Категории ,

Контактирајте нè за цена

Нашиот искусен тим за продажба ќе Ви помогне да го изберете вистинскиот производ.

Понеделник - Петок: 09 до 17ч. / Fortis® Gastro Centar Куманово

Тежина 92 кг
Димензии 52 × 81 × 77 cm
Бренд

Giorik

Fortis® Премиум Гаранција

Обезбедена 12 месеци Fortis® премиум гаранција која вклучува оригинални резервни делови и работна рака.

Fortis® Сервис

Обезбеден професионален сервис и оригинални резервни делови минимум 5 години за секој уред по сериски број на уред, без разлика дали го имаме во моменталната понуда на производи или не.

Fortis® Поддршка

Ефикасна и бесплатна телефонска поддршка - ЗАСЕКОГАШ. Нашиот тим е секогаш спремен да одговори на Вашите прашања.

Имате подобра понуда за овој производ?

Не е проблем. Едноставно испратете ни ја понудата што ја имате добиено и нашиот тим ќе Ве контактира со подобра контра-понуда.

Услови
 • Производот во конкурентската понуда да биде од лагер со исти спецификации (тип, класа, големина, капацитет).
 • Производот да биде со исти комерцијални, гарантни и сервисни услови како нашите.
 • Производот да биде од компанија во Македонија.
 • Не се однесува на приватни продажби, користена опрема, опрема од огласи и други не стандардни канали за продажба.