Гасна плотна 120cm GS12050

Fortis® гасната скара е произведена по највисоки светски стандарди. Целосно е изработена од најквалитетен инокс со зголемена дебелина на плтона од 15mm. Поседува квалитетен и безбеден систем за регулација на гас.

 • Димензија на плотна: 1200х500mm
 • Контрола на палење во 4 зони
 • Дебелина на плотна: 15mm
 • Моќност Qn: ~24kW
 • ТНГ 30mbar
 • Автоматско палење
 • Фиока за маснотија
 • Димензии: 1200х685x850mm
 • Тежина: 110kg

SKU: GS12050 Категорија

Контактирајте нè за цена

Нашиот искусен тим за продажба ќе Ви помогне да го изберете вистинскиот производ.

Понеделник - Петок: 09 до 17ч. / Fortis® Gastro Centar Куманово

Тежина 110 кг
Димензии 120 × 69 × 85 cm
Бренд

Fortis

Fortis® Премиум Гаранција

Обезбедена 12 месеци Fortis® премиум гаранција која вклучува оригинални резервни делови и работна рака.

Fortis® Сервис

Обезбеден професионален сервис и оригинални резервни делови минимум 5 години за секој уред по сериски број на уред, без разлика дали го имаме во моменталната понуда на производи или не.

Fortis® Поддршка

Ефикасна и бесплатна телефонска поддршка - ЗАСЕКОГАШ. Нашиот тим е секогаш спремен да одговори на Вашите прашања.

Имате подобра понуда за овој производ?

Не е проблем. Едноставно испратете ни ја понудата што ја имате добиено и нашиот тим ќе Ве контактира со подобра контра-понуда.

Услови
 • Производот во конкурентската понуда да биде од лагер со исти спецификации (тип, класа, големина, капацитет).
 • Производот да биде со исти комерцијални, гарантни и сервисни услови како нашите.
 • Производот да биде од компанија во Македонија.
 • Не се однесува на приватни продажби, користена опрема, опрема од огласи и други не стандардни канали за продажба.