Вертикален замрзнувач Liebherr ProfiLine GGv 5810

Професионален замрзнувач Liebherr од висока класа изработен по HACCP стандарди – со заоблени ивици во внатрешноста. Високоефикасните  вентилатори  брзо ги ладат свежо складираните производи и одржуваат изедначена температура на ладење во внатрешноста. Tехнологијата на No Frost обезбедува змрзнување на храната со циркулирачки разладен воздух при што се отстранува влагата и не дозволува формирање на мраз во внатрешниот дел на комората. Комплетно изработен од висококвалитетен челик.

 • Капацитет: 556 л.
 • Температура: -14 до -28 ℃
 • Стандард: GN2/1
 • Напон: 220V 1N
 • Медиум: R290
 • Димензии: 750x790x2060mm
 • Тежина: 110kg.

Шифра: GGv 5810 Категорија

Контактирајте нè за цена

Нашиот искусен тим за продажба ќе Ви помогне да го изберете вистинскиот производ.

Понеделник - Петок: 09 до 17ч. / Fortis® Gastro Centar Куманово

Тежина 110 кг
Димензии 75 × 79 × 206 cm
Бренд

Fortis® Премиум Гаранција

Обезбедена 12 месеци Fortis® премиум гаранција која вклучува оригинални резервни делови и работна рака.

Fortis® Сервис

Обезбеден професионален сервис и оригинални резервни делови до 10 години за секој уред по сериски број на уред, без разлика дали го имаме во моменталната понуда на производи или не.

Fortis® Поддршка

Ефикасна и бесплатна телефонска поддршка - ЗАСЕКОГАШ. Нашиот тим е секогаш спремен да одговори на Вашите прашања.

Имате подобра понуда за овој производ?

Не е проблем. Едноставно испратете ни ја понудата што ја имате добиено и нашиот тим ќе Ве контактира со подобра контра-понуда.

Услови
 • Производот во конкурентската понуда да биде од лагер со исти спецификации (тип, класа, големина, капацитет).
 • Производот да биде со исти комерцијални, гарантни и сервисни услови како нашите.
 • Производот да биде од компанија во Македонија.
 • Не се однесува на приватни продажби, користена опрема, опрема од огласи и други не стандардни канали за продажба.