Вертикален фрижидер Liebherr ProfiLine бел GKv 6410

Професионален фрижидер Liebherr од висока класа со динамично ладење.  Високоефикасните вентилатори брзо ги ладат свежо складираните производи и одржуваат изедначена температура на ладење низ внатрешноста. Внатрешниот дел е конструиран со помош на странични панели без никакви празнини, што го прави исклучително хигиенски и лесен за чистење. Изработен од висококвалитетен челик по HACCP стандарди – со заоблени ивици во внатрешноста. Наменети за ресторани – GN 2/1 стандард.

  • Температура: +1 до +15 ℃
  • Стандард: GN2/1
  • Напон: 220V 1N
  • Медиум: R290
  • Димензии: 750x790x2060mm
  • Тежина: 96kg.

SKU: GKv 6410 Категорија

Контактирајте нè за цена

Нашиот искусен тим за продажба ќе Ви помогне да го изберете вистинскиот производ.

Понеделник - Петок: 09 до 17ч. / Fortis® Gastro Centar Куманово

Тежина 96 кг
Димензии 75 × 79 × 206 cm
Бренд

Liebherr

Fortis® Премиум Гаранција

Обезбедена 12 месеци Fortis® премиум гаранција која вклучува оригинални резервни делови и работна рака.

Fortis® Сервис

Обезбеден професионален сервис и оригинални резервни делови минимум 5 години за секој уред по сериски број на уред, без разлика дали го имаме во моменталната понуда на производи или не.

Fortis® Поддршка

Ефикасна и бесплатна телефонска поддршка - ЗАСЕКОГАШ. Нашиот тим е секогаш спремен да одговори на Вашите прашања.

Имате подобра понуда за овој производ?

Не е проблем. Едноставно испратете ни ја понудата што ја имате добиено и нашиот тим ќе Ве контактира со подобра контра-понуда.

Услови
  • Производот во конкурентската понуда да биде од лагер со исти спецификации (тип, класа, големина, капацитет).
  • Производот да биде со исти комерцијални, гарантни и сервисни услови како нашите.
  • Производот да биде од компанија во Македонија.
  • Не се однесува на приватни продажби, користена опрема, опрема од огласи и други не стандардни канали за продажба.