Вертикален фрижидер Liebherr GKvesf 4145

Високоефикасни и квалитетни Liebherr фрижидери направени по највисоки стандарди за хигиена. Високоефикасните вентилатори брзо ги ладат свежо складираните производи и одржуваат изедначена температура на ладење низ внатрешноста. Внатрешниот дел е конструиран со помош на странични панели без никакви празнини, што го прави исклучително хигиенски и лесен за чистење. Комплетно изработен од висококвалитетен инокс по HACCP стандарди – со заоблени ивици во внатрешноста.

  • Капацитет: 373л
  • Температура: +1 до +15 ℃
  • Напон: 220V 1N
  • Медиум: R600а
  • Димензии: 600x610x1800mm
  • Тежина: 63kg.

SKU: GKvesf 4145 Категорија

Контактирајте нè за цена

Нашиот искусен тим за продажба ќе Ви помогне да го изберете вистинскиот производ.

Понеделник - Петок: 09 до 17ч. / Fortis® Gastro Centar Куманово

Тежина 63 кг
Димензии 60 × 61 × 180 cm
Бренд

Liebherr

Fortis® Премиум Гаранција

Обезбедена 12 месеци Fortis® премиум гаранција која вклучува оригинални резервни делови и работна рака.

Fortis® Сервис

Обезбеден професионален сервис и оригинални резервни делови минимум 5 години за секој уред по сериски број на уред, без разлика дали го имаме во моменталната понуда на производи или не.

Fortis® Поддршка

Ефикасна и бесплатна телефонска поддршка - ЗАСЕКОГАШ. Нашиот тим е секогаш спремен да одговори на Вашите прашања.

Имате подобра понуда за овој производ?

Не е проблем. Едноставно испратете ни ја понудата што ја имате добиено и нашиот тим ќе Ве контактира со подобра контра-понуда.

Услови
  • Производот во конкурентската понуда да биде од лагер со исти спецификации (тип, класа, големина, капацитет).
  • Производот да биде со исти комерцијални, гарантни и сервисни услови како нашите.
  • Производот да биде од компанија во Македонија.
  • Не се однесува на приватни продажби, користена опрема, опрема од огласи и други не стандардни канали за продажба.