Вертикален дисплеј фрижидер Liebherr FKDv 4203

Професионален Liebherr  фрижидер со динамично ладење. Високоефикасните вентилатори брзо ги ладат свежо складираните производи и одржуваат изедначена температура на ладење низ внатрешноста. Уред од висока класа изработен по HACCP стандарди – со заоблени ивици во внатрешноста.

 • Капацитет: 402 литри
 • Температура: +2 до +12 ℃
 • Капацитет 0.5л амбалажа: 256
 • Капацитет 0.33л линменки: 512
 • LED осветлување – горна зона
 • Напон: 220V 1N
 • Медиум: R600a
 • Димензии: 600x690x2010mm
 • Тежина: 78kg.

Контактирајте нè за цена

Нашиот искусен тим за продажба ќе Ви помогне да го изберете вистинскиот производ.

Понеделник - Петок: 09 до 17ч. / Fortis® Gastro Centar Куманово

Тежина 78 кг
Димензии 60 × 69 × 201 cm
Бренд

Liebherr

Fortis® Премиум Гаранција

Обезбедена 12 месеци Fortis® премиум гаранција која вклучува оригинални резервни делови и работна рака.

Fortis® Сервис

Обезбеден професионален сервис и оригинални резервни делови минимум 5 години за секој уред по сериски број на уред, без разлика дали го имаме во моменталната понуда на производи или не.

Fortis® Поддршка

Ефикасна и бесплатна телефонска поддршка - ЗАСЕКОГАШ. Нашиот тим е секогаш спремен да одговори на Вашите прашања.

Имате подобра понуда за овој производ?

Не е проблем. Едноставно испратете ни ја понудата што ја имате добиено и нашиот тим ќе Ве контактира со подобра контра-понуда.

Услови
 • Производот во конкурентската понуда да биде од лагер со исти спецификации (тип, класа, големина, капацитет).
 • Производот да биде со исти комерцијални, гарантни и сервисни услови како нашите.
 • Производот да биде од компанија во Македонија.
 • Не се однесува на приватни продажби, користена опрема, опрема од огласи и други не стандардни канали за продажба.