Разладна преп станица RPP18070

Fortis® професионална разладна работна салата маса наменета брз пристап. Овозможуваат заштеда на време при подготовка на салати, сендвичи и припрема на намирници. Интегриран систем за ладење на бокс како и салата бар со GN стандард садови. Можност за дополнителна монтажа на гранит/мермер, HDPE или дрво. GN садови не се вклучени со уредот.

 • Капацитет на бокс: 300l. GN1/1
 • Капацитет на салата бар: 9 x GN 1/3
 • Температура: +2 до +8 ℃
 • Моќност: 360W
 • Напон: 220V 1N
 • Медиум: R290
 • Димензии: 1800x700x1070mm
 • Тежина: 130kg.

SKU: RPP18070 Категорија

Контактирајте нè за цена

Нашиот искусен тим за продажба ќе Ви помогне да го изберете вистинскиот производ.

Понеделник - Петок: 09 до 17ч. / Fortis® Gastro Centar Куманово

Тежина 130 кг
Димензии 180 × 70 × 107 cm
Бренд

Fortis

Fortis® Премиум Гаранција

Обезбедена 12 месеци Fortis® премиум гаранција која вклучува оригинални резервни делови и работна рака.

Fortis® Сервис

Обезбеден професионален сервис и оригинални резервни делови минимум 5 години за секој уред по сериски број на уред, без разлика дали го имаме во моменталната понуда на производи или не.

Fortis® Поддршка

Ефикасна и бесплатна телефонска поддршка - ЗАСЕКОГАШ. Нашиот тим е секогаш спремен да одговори на Вашите прашања.

Имате подобра понуда за овој производ?

Не е проблем. Едноставно испратете ни ја понудата што ја имате добиено и нашиот тим ќе Ве контактира со подобра контра-понуда.

Услови
 • Производот во конкурентската понуда да биде од лагер со исти спецификации (тип, класа, големина, капацитет).
 • Производот да биде со исти комерцијални, гарантни и сервисни услови како нашите.
 • Производот да биде од компанија во Македонија.
 • Не се однесува на приватни продажби, користена опрема, опрема од огласи и други не стандардни канали за продажба.