Месарски блок за сечење MD50100

Fortis® професионален месарски блок за сечење месо со 80mm HDPE антибактериска даска. Моќна основа изработена од специјален немагнетен инокс тип 18/10 (EN 1.4301 / AISI 304). Компатибилнa со HACCP системот. Инокс ногарки и папучи со прецизна нивелација.

  • Тип: AISI304 + HDPE даска
  • Дебелина на даска: 80mm
  • Ногарки со прецизна регулација
  • Димензии: 500x500x800mm

Original price was: 18.480,00 ден.Current price is: 13.990,00 ден. (без ДДВ)

SKU: MD50100 Категории ,

Контактирајте нè за цена

Нашиот искусен тим за продажба ќе Ви помогне да го изберете вистинскиот производ.

Понеделник - Петок: 09 до 17ч. / Fortis® Gastro Centar Куманово

Димензии 50 × 50 × 80 cm
Бренд

Fortis

Fortis® Премиум Гаранција

Обезбедена 12 месеци Fortis® премиум гаранција која вклучува оригинални резервни делови и работна рака.

Fortis® Сервис

Обезбеден професионален сервис и оригинални резервни делови минимум 5 години за секој уред по сериски број на уред, без разлика дали го имаме во моменталната понуда на производи или не.

Fortis® Поддршка

Ефикасна и бесплатна телефонска поддршка - ЗАСЕКОГАШ. Нашиот тим е секогаш спремен да одговори на Вашите прашања.

Имате подобра понуда за овој производ?

Не е проблем. Едноставно испратете ни ја понудата што ја имате добиено и нашиот тим ќе Ве контактира со подобра контра-понуда.

Услови
  • Производот во конкурентската понуда да биде од лагер со исти спецификации (тип, класа, големина, капацитет).
  • Производот да биде со исти комерцијални, гарантни и сервисни услови како нашите.
  • Производот да биде од компанија во Македонија.
  • Не се однесува на приватни продажби, користена опрема, опрема од огласи и други не стандардни канали за продажба.