Дисплеј витрина за риба RVF120

Висококвалитетна професионална изложбена витрина за свежа риба и морски плодови. Идеална за супермаркети, рибни ресторани и угостителски објекти каде се продава свежа риба. Високоефикасни со квалитетна изолација за заштеда на енергија, моноблок систем како и тркалца за лесно поместување. Комплетно изработени од инокс AISI304 по НАССР стандарди.

  • Температура: -15 до +0 ℃
  • Моќност: 230W
  • Напон: 220V 1N
  • Медиум: R290
  • Димензија: 1200х800х950mm

SKU: RVF120 Категорија

Контактирајте нè за цена

Нашиот искусен тим за продажба ќе Ви помогне да го изберете вистинскиот производ.

Понеделник - Петок: 09 до 17ч. / Fortis® Gastro Centar Куманово

Димензии 120 × 80 × 95 cm
Бренд

Fortis

Fortis® Премиум Гаранција

Обезбедена 12 месеци Fortis® премиум гаранција која вклучува оригинални резервни делови и работна рака.

Fortis® Сервис

Обезбеден професионален сервис и оригинални резервни делови минимум 5 години за секој уред по сериски број на уред, без разлика дали го имаме во моменталната понуда на производи или не.

Fortis® Поддршка

Ефикасна и бесплатна телефонска поддршка - ЗАСЕКОГАШ. Нашиот тим е секогаш спремен да одговори на Вашите прашања.

Имате подобра понуда за овој производ?

Не е проблем. Едноставно испратете ни ја понудата што ја имате добиено и нашиот тим ќе Ве контактира со подобра контра-понуда.

Услови
  • Производот во конкурентската понуда да биде од лагер со исти спецификации (тип, класа, големина, капацитет).
  • Производот да биде со исти комерцијални, гарантни и сервисни услови како нашите.
  • Производот да биде од компанија во Македонија.
  • Не се однесува на приватни продажби, користена опрема, опрема од огласи и други не стандардни канали за продажба.