Фрижидер за вино Liebherr GrandCru 196 WPbl 5031

Професионален фрижидер Liebherr за вино со една зона. Совршено направени за изложување на вина во секој lounge bar, ресторан или хотел. Уред од висока класа, со дрвени полици во внатрешниот дел. Изработени по највисоки стандарди за хигиена.

  • Капацитет: 386 л.
  • Температура: +5 до +20 ℃
  • Капацитет 0.75л: 196
  • Напон: 220V 1N
  • Димензии: 600x770x1690mm
  • Тежина: 84kg.

Контактирајте нè за цена

Нашиот искусен тим за продажба ќе Ви помогне да го изберете вистинскиот производ.

Понеделник - Петок: 09 до 17ч. / Fortis® Gastro Centar Куманово

Тежина 84 кг
Димензии 60 × 77 × 169 cm
Бренд

Liebherr

Fortis® Премиум Гаранција

Обезбедена 12 месеци Fortis® премиум гаранција која вклучува оригинални резервни делови и работна рака.

Fortis® Сервис

Обезбеден професионален сервис и оригинални резервни делови минимум 5 години за секој уред по сериски број на уред, без разлика дали го имаме во моменталната понуда на производи или не.

Fortis® Поддршка

Ефикасна и бесплатна телефонска поддршка - ЗАСЕКОГАШ. Нашиот тим е секогаш спремен да одговори на Вашите прашања.

Имате подобра понуда за овој производ?

Не е проблем. Едноставно испратете ни ја понудата што ја имате добиено и нашиот тим ќе Ве контактира со подобра контра-понуда.

Услови
  • Производот во конкурентската понуда да биде од лагер со исти спецификации (тип, класа, големина, капацитет).
  • Производот да биде со исти комерцијални, гарантни и сервисни услови како нашите.
  • Производот да биде од компанија во Македонија.
  • Не се однесува на приватни продажби, користена опрема, опрема од огласи и други не стандардни канали за продажба.