Дигитална микробранова печка 25l. MBP23D

Моќна професионална дигитална микробранова печка. Идеална за подгревање на различни јадења, топење и слично. Наменета за врвни ресторани, бистроа и фаст-фуд кои ја ценат моќта на оваква алатка во кујна.

 • Kaпацитет: 25 литри
 • 20 програми, дигитална контрола
 • Внатрешно осветлување
 • Моќност: 1000W
 • Напон: 230V 1N
 • Димензии: 520х456х312mm
 • Тежина: 16kg

SKU: MBP23D Категорија

Контактирајте нè за цена

Нашиот искусен тим за продажба ќе Ви помогне да го изберете вистинскиот производ.

Понеделник - Петок: 09 до 17ч. / Fortis® Gastro Centar Куманово

Тежина 16 кг
Димензии 52 × 46 × 31 cm
Бренд

Fortis® Премиум Гаранција

Обезбедена 12 месеци Fortis® премиум гаранција која вклучува оригинални резервни делови и работна рака.

Fortis® Сервис

Обезбеден професионален сервис и оригинални резервни делови минимум 5 години за секој уред по сериски број на уред, без разлика дали го имаме во моменталната понуда на производи или не.

Fortis® Поддршка

Ефикасна и бесплатна телефонска поддршка - ЗАСЕКОГАШ. Нашиот тим е секогаш спремен да одговори на Вашите прашања.

Имате подобра понуда за овој производ?

Не е проблем. Едноставно испратете ни ја понудата што ја имате добиено и нашиот тим ќе Ве контактира со подобра контра-понуда.

Услови
 • Производот во конкурентската понуда да биде од лагер со исти спецификации (тип, класа, големина, капацитет).
 • Производот да биде со исти комерцијални, гарантни и сервисни услови како нашите.
 • Производот да биде од компанија во Македонија.
 • Не се однесува на приватни продажби, користена опрема, опрема од огласи и други не стандардни канали за продажба.