Чаши Barshine Long Drink 6/1 127312

Колекција Barshine е инспирирана од 1970-тите години на претходниот век. Дизајн кој го нагласува сјајот на стаклото и воедно го подобрува изгледот на сервираниот пијалак. Специјално дизјанирани за користење во барови и ресторани – со можност за сложување една преку друга. Изработени во Италија од високо квалитетно калено стакло за интензивна употреба.

  • Волумен: 38cl
  • Висина: 120,5mm
  • Дијаметар: Ø83mm
  • Пакување: 6 чаши

610,00 ден (без ДДВ)

Шифра: 127312 Категорија

Контактирајте нè за цена

Нашиот искусен тим за продажба ќе Ви помогне да го изберете вистинскиот производ.

Понеделник - Петок: 09 до 17ч. / Fortis® Gastro Centar Куманово

Бренд

Fortis® Премиум Гаранција

Обезбедена 12 месеци Fortis® премиум гаранција која вклучува оригинални резервни делови и работна рака.

Fortis® Сервис

Обезбеден професионален сервис и оригинални резервни делови до 10 години за секој уред по сериски број на уред, без разлика дали го имаме во моменталната понуда на производи или не.

Fortis® Поддршка

Ефикасна и бесплатна телефонска поддршка - ЗАСЕКОГАШ. Нашиот тим е секогаш спремен да одговори на Вашите прашања.

Имате подобра понуда за овој производ?

Не е проблем. Едноставно испратете ни ја понудата што ја имате добиено и нашиот тим ќе Ве контактира со подобра контра-понуда.

Услови
  • Производот во конкурентската понуда да биде од лагер со исти спецификации (тип, класа, големина, капацитет).
  • Производот да биде со исти комерцијални, гарантни и сервисни услови како нашите.
  • Производот да биде од компанија во Македонија.
  • Не се однесува на приватни продажби, користена опрема, опрема од огласи и други не стандардни канали за продажба.