Чаша Bodega Medium 37cl 1/1 710870

Колекција Bodega Maxi вклучува производи кои се карактеризираат со минимален дизајн и чисти линии. Изработена од калено стакло, колекцијата Bodega Maxi има едноставен дизајн кој добро функционира за секојдневието и со својот одличен изглед е совршена за секаков вид пијалаци. Овој производ е безбеден за миење во машина за садови. Дизајнот на оваа чаша ја прави погодна за служење на вода, овошни сокови и безалкохолни пијалаци.

  • Волумен: 35.5cl
  • Висина: 89.5mm
  • Дијаметар: Ø85mm
  • Пакување: 1 чашa

59,00 ден (без ДДВ)

SKU: 710870 Категорија

Контактирајте нè за цена

Нашиот искусен тим за продажба ќе Ви помогне да го изберете вистинскиот производ.

Понеделник - Петок: 09 до 17ч. / Fortis® Gastro Centar Куманово

Бренд

Bormioli Rocco

Fortis® Премиум Гаранција

Обезбедена 12 месеци Fortis® премиум гаранција која вклучува оригинални резервни делови и работна рака.

Fortis® Сервис

Обезбеден професионален сервис и оригинални резервни делови минимум 5 години за секој уред по сериски број на уред, без разлика дали го имаме во моменталната понуда на производи или не.

Fortis® Поддршка

Ефикасна и бесплатна телефонска поддршка - ЗАСЕКОГАШ. Нашиот тим е секогаш спремен да одговори на Вашите прашања.

Имате подобра понуда за овој производ?

Не е проблем. Едноставно испратете ни ја понудата што ја имате добиено и нашиот тим ќе Ве контактира со подобра контра-понуда.

Услови
  • Производот во конкурентската понуда да биде од лагер со исти спецификации (тип, класа, големина, капацитет).
  • Производот да биде со исти комерцијални, гарантни и сервисни услови како нашите.
  • Производот да биде од компанија во Македонија.
  • Не се однесува на приватни продажби, користена опрема, опрема од огласи и други не стандардни канали за продажба.