Пица бар PB18070

Професионален пица бар од висока класа специјално наменет за припрема на пица, пастрмајлија и пецива. Можност за надградба со разладен салата бар за брз пристап до намирници. Комплетно изработени од инокс и гранит. Високоефикасен со 50mm квалитетна изолација за заштеда на енергија, моноблок систем како и тркалца за лесно поместување при одржување на хигиена.

  • Моќност: 360W
  • Напон: 220V 1N
  • Капацитет: 390 литри
  • Teмпература: +2~ +10°C
  • Димензии: 1800x700x1020mm

SKU: PB18070 Категории ,

Контактирајте нè за цена

Нашиот искусен тим за продажба ќе Ви помогне да го изберете вистинскиот производ.

Понеделник - Петок: 09 до 17ч. / Fortis® Gastro Centar Куманово

Димензии 180 × 70 × 102 cm
Бренд

Fortis® Премиум Гаранција

Обезбедена 12 месеци Fortis® премиум гаранција која вклучува оригинални резервни делови и работна рака.

Fortis® Сервис

Обезбеден професионален сервис и оригинални резервни делови до 10 години за секој уред по сериски број на уред, без разлика дали го имаме во моменталната понуда на производи или не.

Fortis® Поддршка

Ефикасна и бесплатна телефонска поддршка - ЗАСЕКОГАШ. Нашиот тим е секогаш спремен да одговори на Вашите прашања.

Имате подобра понуда за овој производ?

Не е проблем. Едноставно испратете ни ја понудата што ја имате добиено и нашиот тим ќе Ве контактира со подобра контра-понуда.

Услови
  • Производот во конкурентската понуда да биде од лагер со исти спецификации (тип, класа, големина, капацитет).
  • Производот да биде со исти комерцијални, гарантни и сервисни услови како нашите.
  • Производот да биде од компанија во Македонија.
  • Не се однесува на приватни продажби, користена опрема, опрема од огласи и други не стандардни канали за продажба.