Електрична етажна печка EP11E

Економична електрична етажна печка со пристапна цена и одлични перформанси. Едноставна за користење и оддржување. Совршена за мали млечни ресторани за печење на бурек и бели пецива или за како помошна печка за ресторантски кујни.

 • Капацитет: 1 x EN600x400mm
 • Температура: +50 – +280°C
 • Моќност: 3kW
 • Напон: 220V 1N
 • Внатрешно осветлување
 • Димензија на рерна: 610x435x190mm
 • Димензии: 890x560x380mm
 • Тежина: 35kg.

18.480,00 ден (без ДДВ)

Контактирајте нè за цена

Нашиот искусен тим за продажба ќе Ви помогне да го изберете вистинскиот производ.

Понеделник - Петок: 09 до 17ч. / Fortis® Gastro Centar Куманово

Тежина 35 кг
Димензии 89 × 56 × 38 cm
Бренд

Fortis® Премиум Гаранција

Обезбедена 12 месеци Fortis® премиум гаранција која вклучува оригинални резервни делови и работна рака.

Fortis® Сервис

Обезбеден професионален сервис и оригинални резервни делови минимум 5 години за секој уред по сериски број на уред, без разлика дали го имаме во моменталната понуда на производи или не.

Fortis® Поддршка

Ефикасна и бесплатна телефонска поддршка - ЗАСЕКОГАШ. Нашиот тим е секогаш спремен да одговори на Вашите прашања.

Имате подобра понуда за овој производ?

Не е проблем. Едноставно испратете ни ја понудата што ја имате добиено и нашиот тим ќе Ве контактира со подобра контра-понуда.

Услови
 • Производот во конкурентската понуда да биде од лагер со исти спецификации (тип, класа, големина, капацитет).
 • Производот да биде со исти комерцијални, гарантни и сервисни услови како нашите.
 • Производот да биде од компанија во Македонија.
 • Не се однесува на приватни продажби, користена опрема, опрема од огласи и други не стандардни канали за продажба.