Топли витрини

Топли витрини

Топли витрини за секаков вид на пециво, бурек, топли сендвичи. Идеални за пекари, млечни ресторани или ресторани за брза храна. Изработени од инокс, со прецизна регулација на температура. Систем за зачувување на влага и свежина на производ. Три нивоа на инокс решетки како и внатрешно осветлување.

Модел Напон Моќност Температура Димензии (ШхДхВ) Лагер
VT1S-H 220V 1N 1.85kW 30 - 85°C 660x480x610mm
VT1M-H 220V 1.85kW 30 - 85°C 900x480x610mm
VT1L-H 220V 1N 2.2kW 30 - 85°C 1200x480x610mm

Попусти - Понуди - Промоции

Запишете се во нашиот електронски билтен, за први да бидете известени за промоции, понуди и попусти!

Запиши ме!

Вашата приватност е наш приоритет. Вашите имејл адреси не ги продаваме или споделуваме со надворешни трети лица.