Инокс ѕидни полици

Инокс ѕидни полици

Професионални висококвалитетни инокс ѕидни полици, целосно компатибилни со ХАСАП системот. Стандардна ширина - 35cm.

Модел Димензии (ШхДхВ) Лагер
ZP120 1200x350x300mm
ZP150 1500x350x300mm
ZP180 1800x350x300mm
ZP210 2100x350x300mm
ZP240 2400x350x300mm

Попусти - Понуди - Промоции

Запишете се во нашиот електронски билтен, за први да бидете известени за промоции, понуди и попусти!

Запиши ме!

Вашата приватност е наш приоритет. Вашите имејл адреси не ги продаваме или споделуваме со надворешни трети лица.