Тостери

Тостери

Професионални, висококвалитетни инокс тостери по ХАСАП стандарди. Рамномерно и прецизно греење од горе и доле. Инокс сад за цедење на вишок маснотија.

Модел Моќност Напон Температура Димензија на плотна Тежина Лагер
TO1M 1.8kW 220V 1N 50-300°C 250x240mm 15kg.
TO1G 2.2kW 220V 1N 50-300°C 350x240mm 20kg.
TO2M 2x1.8kW 220V 1N 50-300°C 500x240mm 28kg.

Попусти - Понуди - Промоции

Запишете се во нашиот електронски билтен, за први да бидете известени за промоции, понуди и попусти!

Запиши ме!

Вашата приватност е наш приоритет. Вашите имејл адреси не ги продаваме или споделуваме со надворешни трети лица.