Мијалници

Мијалници

Професионални инокс мијалници изработени од висококвалитетен инокс тип 18/10 (EN 1.4301 / AISI 304) наменет за прехранбена индустрија. Погодни за пекари, месари, ресторани, кафулиња итн. Дизајнирани за миење на мали и големи садови (тави, тенџериња). Поседуваат големи индустриски отвори за одвод и подесувачки ногарки по висина. Лесни за чистење и одржување.

Модел Тип Димензии (ШхДхВ) Лагер
ESI1-0 1+0 700x700x850mm
ESI1-0XL 1+0 XL корито 1200x700x850mm
ESI1-1LS 1+1L 1200x700x850mm
ESI1-1RS 1+1R 1200x700x850mm
ESI2-1 2+1 1600x700x850mm
ESI3-0 3+0 1800x700x850mm

Попусти - Понуди - Промоции

Запишете се во нашиот електронски билтен, за први да бидете известени за промоции, понуди и попусти!

Запиши ме!

Вашата приватност е наш приоритет. Вашите имејл адреси не ги продаваме или споделуваме со надворешни трети лица.