Саламандер грил

Саламандер грил

Моќни професионални саламандер грилови. Експресно брз грејач од 2.8kW, идеален за загревање, топење, потпечување на сирење и различни јадења. Наменет за врвни ресторани, бистроа и фаст-фуд кои ја ценат моќта на оваква алатка во кујна.

Модел Моќност Напон Димензии (ШхДхВ) Тежина Лагер
SAL450 2.8kW 220V 1N 450x510x530mm 36kg.

Попусти - Понуди - Промоции

Запишете се во нашиот електронски билтен, за први да бидете известени за промоции, понуди и попусти!

Запиши ме!

Вашата приватност е наш приоритет. Вашите имејл адреси не ги продаваме или споделуваме со надворешни трети лица.