Инокс надградби

Инокс надградби

Професионални висококвалитетни инокс надградби со две нивоа за работни маси, целосно компатибилни со ХАСАП системот. Стандардна ширина - 30cm.

Модел Димензии (ШхДхВ) Лагер
NRM120 1200x300x750mm
NRM150 1500x300x750mm
NRM180 1800x300x750mm

Попусти - Понуди - Промоции

Запишете се во нашиот електронски билтен, за први да бидете известени за промоции, понуди и попусти!

Запиши ме!

Вашата приватност е наш приоритет. Вашите имејл адреси не ги продаваме или споделуваме со надворешни трети лица.