Кујнски колички

Кујнски колички

Професионални кујни колички за собирање на валкани чинии и остатоци од храна. По ХАСАП стандард.

Модел Димензии (ШхДхВ) Лагер
KK5 760x380x760mm

Попусти - Понуди - Промоции

Запишете се во нашиот електронски билтен, за први да бидете известени за промоции, понуди и попусти!

Запиши ме!

Вашата приватност е наш приоритет. Вашите имејл адреси не ги продаваме или споделуваме со надворешни трети лица.