Витрина за риба

Витрина за риба

Висококвалитетна професионална изложбена витрина за свежа риба и морски плодови. Идеална за супер маркети, рибни ресторани и угостителски објекти каде се продава свежа риба. Високоефикасни со квалитетна изолација за заштеда на енергија, моноблок систем како и тркалца за лесно поместување. Комплетно изработени од инокс по НАССР стандарди.

Модел Моќност Напон Температура Димензии (ШхДхВ) Лагер
RVF120 230W 220V 1N -15 ~ +0 °C 1200x800x950mm

Попусти - Понуди - Промоции

Запишете се во нашиот електронски билтен, за први да бидете известени за промоции, понуди и попусти!

Запиши ме!

Вашата приватност е наш приоритет. Вашите имејл адреси не ги продаваме или споделуваме со надворешни трети лица.