Преси за плескавици

Преси за плескавици

Професионална рачна инокс преса за правење на плескавици (хамбургери). Врвно изработена од квалитетен инокс по ХАСАП стандарди.

Модел Димензии (ШхДхВ) Лагер
MPP100 100mm
MPP130 130mm
MPP150 150mm

Попусти - Понуди - Промоции

Запишете се во нашиот електронски билтен, за први да бидете известени за промоции, понуди и попусти!

Запиши ме!

Вашата приватност е наш приоритет. Вашите имејл адреси не ги продаваме или споделуваме со надворешни трети лица.