Грил за пилиња

Грил за пилиња

Професионален и максимално економичнени гасени грил скари за пилиња. Изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик (инокс) и компатибилни со ХАСАП стандарди.

Модел Капацитет Димензии (ШхДхВ) Лагер
GGP15 15 пилиња 1200х500х730mm
GGP30 30 пилиња 1200x500x1260mm

Попусти - Понуди - Промоции

Запишете се во нашиот електронски билтен, за први да бидете известени за промоции, понуди и попусти!

Запиши ме!

Вашата приватност е наш приоритет. Вашите имејл адреси не ги продаваме или споделуваме со надворешни трети лица.