Грејач за храна

Грејач за храна

Професионален уред со IR (инфра-црвен) експресен грејач за одржување на топла храна. Вклучен инокс гастро сад GN1/1 и подлошка за цедење на маснотија. Совршен за fast-food или помали барови и ресторани.

Модел Капацитет Моќност Напон Димензии (ШхДхВ) Лагер
FW11IR 1 x GN1/1 1000W 220V 1N 340x600x550mm

Попусти - Понуди - Промоции

Запишете се во нашиот електронски билтен, за први да бидете известени за промоции, понуди и попусти!

Запиши ме!

Вашата приватност е наш приоритет. Вашите имејл адреси не ги продаваме или споделуваме со надворешни трети лица.