Контејнери за намирници

Контејнери за намирници

Професионални премиум контејнери (садови) за намирници. Идеални за пекари, ресторани и слаткарници кои работат на високо ниво на организација и ефикасност.

Модел Капацитет Димензии (ШхДхВ) Лагер
KN8S 8 литри 367x296x220mm
KN20S 20 литри 593x290x432mm
KN40S 40 литри 593x486x432mm
KN81S 81 литри 745x328x740mm
KN102S 102 литри 750x410x745mm

Попусти - Понуди - Промоции

Запишете се во нашиот електронски билтен, за први да бидете известени за промоции, понуди и попусти!

Запиши ме!

Вашата приватност е наш приоритет. Вашите имејл адреси не ги продаваме или споделуваме со надворешни трети лица.