Електрични плотни

Електрични плотни

Високоефикасни и економични професионални електрични скари на Fortis®. Комплетно изработени од инокс, со плотна од специјална иноксна легура - омилена помеѓу шефови и готвачи.

Модел Моќност Напон Димензија на плотна Димензии (ШхДхВ) Тежина Лагер
ES5535 3kW 220V 1N 550x350mm 550x430x240mm 25kg.
ES7340 4.4kW 380V 3N 730x400mm 730x470x240mm 32kg.

Попусти - Понуди - Промоции

Запишете се во нашиот електронски билтен, за први да бидете известени за промоции, понуди и попусти!

Запиши ме!

Вашата приватност е наш приоритет. Вашите имејл адреси не ги продаваме или споделуваме со надворешни трети лица.