Комора за зреење месо

Комора за зреење месо

Врвни комори за зреење месо од нашта Fortis® Black Series Professional линија. Изработени од квалитетен AISI 304 нерѓосувачки челик со вградени системи за прецизна регулација на температура, влага и циркулација на воздух.

Модел Моќност Напон Температура Димензии (ШхДхВ) Лагер
DA700GN 1150W 220V 1N -2 ~ +15°C 700x820x2070mm

Попусти - Понуди - Промоции

Запишете се во нашиот електронски билтен, за први да бидете известени за промоции, понуди и попусти!

Запиши ме!

Вашата приватност е наш приоритет. Вашите имејл адреси не ги продаваме или споделуваме со надворешни трети лица.