Ламинатори

Ламинатори

Професионални ламинатори за ламинирање на лиснато тесто. Дизајнирани за лесна и едноставна употреба, безбедни за ракување но сепак ефикасни задоволувајќи ги потребите на најпробирливите професионалци. Сите делови кои доаѓаат во допир со тестото се изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик.

Модел Напон Моќност Ширина на платно Димензии (ШхДхВ) Тежина Лагер
LAM520 400V 3N 1100W 500x1000mm 2340x860x1260mm 190kg.

Попусти - Понуди - Промоции

Запишете се во нашиот електронски билтен, за први да бидете известени за промоции, понуди и попусти!

Запиши ме!

Вашата приватност е наш приоритет. Вашите имејл адреси не ги продаваме или споделуваме со надворешни трети лица.