Дупликатори

Дупликатори

Висококвалитетен професионален дупликатор наменет за готвење без прегорување. Одличен за припрема на секаков вид на крем, џем и многу други работи каде е потребно рамномерно греење и константно мешање. Со капацитет од 60 литри, комплетно направен од инокс по ХАСАП стандарди задоволувајќи ги потребите во прехранбената индустрија.

Модел Моќност Напон Капацитет на сад Температура Димензии (ШхДхВ) Лагер
CCD60 12kW 400V 3N 60 литри 50- 250°C 995х800х1590mm

Попусти - Понуди - Промоции

Запишете се во нашиот електронски билтен, за први да бидете известени за промоции, понуди и попусти!

Запиши ме!

Вашата приватност е наш приоритет. Вашите имејл адреси не ги продаваме или споделуваме со надворешни трети лица.