Месарски плочи за сечење

Месарски плочи за сечење

Професионална месарска плоча за сечење од 100mm дебел полиетилен со висока густина (HDPE). Монтирана на квалитетно инокс постоље со ногарки што се нивелираат за максимална стабилност.

Модел Димензии (ШхДхВ) Лагер
MD50100 500x500mm

Попусти - Понуди - Промоции

Запишете се во нашиот електронски билтен, за први да бидете известени за промоции, понуди и попусти!

Запиши ме!

Вашата приватност е наш приоритет. Вашите имејл адреси не ги продаваме или споделуваме со надворешни трети лица.