Разладни преп станици

Разладни преп станици

Професионални разладни работни салата маси наменети за сериозни ресторани, бистроа и фаст-фуд ресторани. Висока ефикасност при подготовка на свежи салати или сендвичи со интегриран систем за ладење на големи садови како и GN гастро стандард садови во различни распореди и големини. Капаците за брз пристап овозможуваат заштеда на време при подготовка на салати, сендвичи и припрема на намирници. Изработени од инокс по HACCP стандарди. Високоефикасни со 50mm квалитетна изолација за заштеда на енергија, моноблок систем како и тркалца за лесно поместување.

Модел Моќност Напон Капацитет Температура Димензии (ШхДхВ) Лагер
RPP13570 230W 220V 1N 260 l. +2 ~ +10 °C 1350x700x1070mm
RPP18070 360W 220V 1N 300 l. +2 ~ +10 °C 1800x700x1070mm

Попусти - Понуди - Промоции

Запишете се во нашиот електронски билтен, за први да бидете известени за промоции, понуди и попусти!

Запиши ме!

Вашата приватност е наш приоритет. Вашите имејл адреси не ги продаваме или споделуваме со надворешни трети лица.